Fotografia jest jedną z dwóch moich wielkich pasji (druga to rzeźbienie w wydmuszkach jaj). Zaczęło się zwyczajnie od zwykłego „pstrykania”, by z czasem przekształcić się w wielką namiętność. Z tego też powodu oraz z chęci nauki i doskonalenia swojego warsztatu ukończyłam Szkołę Kreatywnej Fotografii w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Ukoronowaniem nauki była praca dyplomowa. Tak powstała SYMBIOZA – seria czarno-białych portretów wykonanych w technice podwójnej ekspozycji.

Fotografia daje mi możliwość zatrzymania w kadrze niezwykle ulotnych i pięknych chwil.  Staram się, by moje zdjęcia wyrażały emocje każdego momentu chwytanego za pomocą obiektywu. Wykonuję zlecenia na terenie Olkusza i okolic, ale mogę pojechać tam, gdzie mnie zaprosicie.

Studio to miejsce w którym chcę by każdy czuł się jak w domu. Sesję w studio możecie podarować jako prezent bliskiej osobie, uwiecznić wspólnie z nami wyjątkowe chwile życia np. sesja ślubna, sesja narzeczeńska, sesja ciążowa, noworodkowa, rodzinna, portretowa, fotografia aktu i wiele innych tematycznych sesji utrwalających ważne momenty z Waszego życia.

Przywiązuję ogromną uwagę do oryginalności i jakości zdjęć.

Serdecznie zapraszam.

Zapisz